Przykładowe Aranżacje

Przykładowe aranżacje

Niezależnie od tego czy posiadacie małe, średnie czy duże mieszkanie, doskonale wiecie jak ważne jest maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni Mając do dyspozycji nasz system drzwi już nigdy mała przestrzeń nie będzie ograniczać waszych możliwości aranżacyjnych. Dzięki nim zyskacie więcej przestrzeni i będziecie mogli wykorzystać każdy dostępny centymetr pomieszczenia.

847x356

Bezpieczeństwo przede wszystkim. W trosce o wasze pociechy wyeliminowaliśmy wszystkie potencjalne zagrożenia związanie z eksploatacją systemu. Dwa niezależnie przesuwane skrzydła wykluczają niekontrolowane zablokowanie drzwi. Trzaskanie oraz przytrzaśnięcie palców już nie będzie więcej waszym zmartwieniem.

Możliwość zamontowania dwóch wariantów kolorystycznych po jednej i drugiej stronie drzwi sprawia iż możecie swobodnie aranżować przestrzeń po obu stronach. Szeroka gama kolorów oraz materiałów pozwala na dopasowanie się do każdego gustu.

Office847x356

Starannie wykonana konstrukcja mechaniczna występująca jako wersja podstawowa, posiada bardzo duże możliwości rozbudowy o system automatyki oraz układy elektroniczne, które sprawią, iż produkt będzie innowacyjny i jeszcze bardziej funkcjonalny w przestrzeniach biurowych. Drzwi o metalowej mocnej konstrukcji i wysokim tłumieniu dźwięku nie pozwolą zakłócić harmonii w nim panującej.

Salon_847x352

Tworząc od podstaw „Space Door” staraliśmy się stworzyć ponadczasową konstrukcję, która wyznaczy nowy trend - „płynną granicę pomiędzy pomieszczeniami”. Drzwi futrynowe będzie łatwo wkomponować nawet do bardzo wymagających przestrzeni. I co najważniejsze zniesie odwieczny dylemat dotyczący otwierania drzwi - na zewnątrz czy do środka?